Popis kurzu Reference Vstupní test
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium v zahraničí

Jazyková škola Elvis nabízí různé možnosti, jak studium v zahraničí uskutečnit. Jedná se jednak o kurzy angličtiny a kurzy španělštiny, a dále o vysokoškolská studia v anglicky mluvících zemích.

Naučte se konečně mluvit anglicky bez problémů! Opravdu spolehlivým řešením je zahraniční studium – jazyk se tak naučíte efektivně používat v běžném životě. Nejdůležitější je se nebát – zahraniční studium vás bude bavit a vy konečně získáte sebedůvěru při používání angličtiny. Kam můžete vyrazit studovat? Studium v zahraničí pro vás realizujeme v mnoha anglicky mluvících zemích jako například v Austrálii, Anglii nebo USA.

A pokud jste si zamilovali španělštinu, můžete s námi studovat v krásné Valencii.

Jazyková škola Elvis úzce spolupracuje s několika vybranými školami po celém světě. Naším cílem není kvantita. Chceme našim studentům a klientům nabídnout opravdu kvalitní studium v dobré lokalitě. Školy jsme tedy vybírali pečlivě a zpětná vazba od našich studentů nám potvrzuje, že jsme vybrali dobře. Pokud se chystáte studovat v zahraničí, vyberte si některou z našich partnerských škol. Ať už si vyberete pobyt v Evropě, Americe, nebo v Austrálii věříme, že studium pro Vás bude neopakovatelný zážitek.

Kam na studium v zahraničí?

Spolupracujeme s několika vybranými školami po celém světě. Všechny naše partnerské školy se vyznačují kvalitní výukou, bezvadným studentským servisem i umístěním v krásné lokalitě v centru daného města.

Na Maltě máme dlouholetou spolupráci s Chamber Colleg . Jedná se o soukromou jazykovou školu, která nabízí kvalitní výuku v krásném prostředí, velice dobré ubytování v pěší dostupnosti od školy a rozumné ceny. Protože se jedná o středně velkou školu, je zde opravdu osobní přístup ke všem studentům a zaměstnanci školy se každému snaží pomoci i nad rámec běžných povinností. Studium na Maltě je obecně levnější, než v ostatních anglicky mluvících zemích. Když k tomu přidáte krásně moře, celoročně příjemné klima, výborně fungující dopravu a milé lidi, můžete si na Maltě naplánovat příjemnou dovolenou s angličtinou během celého roku.

V Irsku spolupracujeme s několika školami, se kterými jsme byli osobně zkontaktováni na základě pražského setkání vybraných českých a irských jazykových škol, které zprostředkovávala česká a irská vláda. Školy byly ke spolupráci vybrány irskou vládou a jsou jí akreditované. S ostatními školami (jedná se hlavně o univerzity) jsme začali spolupracovat na základě našich osobních kontaktů, které jsme navázali v rámci výstav a veletrhů se vzdělávací tematikou.

AngliiUSAAustrálii Kanadě JAR spolupracujeme se školami EC a ELC. Na těchto školách lze studovat obecnou angličtinu, připravovat se k mezinárodním zkouškám, nebo se zaměřit na kurzy Business English. Lze zde rovněž absolvovat i pololetní či roční přípravný kurz na studium na vysoké škole v zahraničí, jazykový pobyt s praxí v mezinárodních firmách, nebo specializované letní kurzy pro teenagery. Obě školy garantují kvalitu výuky, dodržováné etického přístupu ke studetnům. Budova školy je vždy umístěna přímo v centru města, studenti si tak mohou naplno vychutnat atmosféru a netrávit zbytečně čas dojížděním. Celosvětově mají tyto školy od svých absolventů výborné reference. Bližší informace k jednotlivým místům výuky najdete v odkazech  níže.

Ve Španělsku spolupracujeme s Españolé International House Valencia. Je to středně velká škola, která nabízí kvalitní kurzy španělštiny v přátelské atmosféře. Jejím cílem je, aby se studenti naučili španělsky co nejrychleji a zároveň si mohli užívat španělského životního stylu a kultury. Škola se nachází v samém centru Valencie, jen krůček od hlavních památek a služeb.

 

Běžným standardem všech škol jsou vybavené učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, zdarma připojení k internetu. Škola zprostředkovává ubytování (hostitelské rodiny, vlastní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou, hotely) a poskytuje studentský servis. Je možné si objednat odvoz z a na letiště. Školy zajišťují pro studenty i výlety a kulturní akce.

Vyberte si svou zemi pro studium v zahraničí

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2024/2025
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců