Popis kurzu Reference Vstupní test
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium Nový Zéland

Studium angličtiny na Novém Zélandu

Máte namířeno na Nový Zéland a to za účelem zdokonalit se v jazyce? Studium angličtiny na Novém Zélandě Vám určitě pomůže dostat se na vyšší úroveň v angličtině, zejména pokud se jedná o mluvený projev. To však není vše! Spojení studium, Nový Zéland, příroda, studenti, učitelé vytvoří ve Vás nezapomenutelné zážitky. Vždyť Nový Zéland je tak krásná země!

Auckland

Auckland je největším a nejrušnějším městem na Novém Zélandu a nabízí krásný pohled na přístav Waitamata harbour a mnoho ostrovů Hauraki Gulf. Auckland je obchodním a kulturním centrem Nového Zélandu. Je to kosmopolitní město s nonšalantní atmosférou jižního Tichomoří a zároveň moderní metropolí s mísícími se vlivy evropské, maurské a asijské kultury. Auckland je hlavním přístavem, kam denně přijíždějí obchodní i výletní lodě z celého světa a kde hlavní kratochvílí je jachting. Auckland je město zeleně a překrásných pláží, parků a projížděk po pobřeží. Podnebí je mírné, s celoročními teplotami okolo 12-25 stupňů. Studium, Nový Zéland, angličtina, noví přátelé a hlavně kopa zážitků - to je studium na Novém Zélandě od jazykové školy Elvis.

Škola Auckland Language Centre byla založena v roce 1984 a je jednou z nejstarších jazykových škol na Novém Zélandu. Je umístěna v centru města v klidné ulici. Má vládní akreditaci (NZQA registered) a je členem mezinárodní sítě škol GEOS a organizace Teacher Training Centre. Komplex školních budov má velké, moderně zařízené učebny, vyučují kvalifikovaní a zkušení učitelé. Studium angličtiny (Nový Zéland) na pláži? Vydejte se do Aucklandu.

Christchurch

Christchurch je největším městem na jižním ostrově a je bránou do překrásného a nedotčeného jižního Nového Zélandu. Christchurch leží v Canterbury Plains u Pacifiku a za pouhou hodinu dojedete do lyžařského centra v jižních Alpách. Christchurch je městem přátelských lidí, krásných zahrad a kultury. Pokud se sem vydáte na studium angličtiny, můžete využít velkou nabídku sportovních aktivit, jako let balónem, turistika, lyžování či snowboarding, sportovní speleologie, potápění, plavání, projížďky na lodi či na koni. V posledních letech získává Christchurch pověst města festivalů. Každoročně se zde pořádají festivaly umění, jazzu, divadla, filmu, románové tvorby, komedie a květin.

GEOS Christchurch Language Centre se nachází v centru města u krásné řeky Avon, v těsné blízkosti nejlepších kaváren, restaurací a obchodů. Škola sídlí v nové budově a je vybavena veškerým moderním učebním příslušenstvím, jako jsou např. počítače a studovny. Škola klade důraz na výuku praktického jazyka, na výběr kvalifikovaných a profesionálních učitelů i zaměstnanců školy a na příjemné prostředí pro výuku. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS, takže je zárukou opravdu kvalitního studia angličtiny na Novém Zélandu.

Wellington

Wellington, hlavní město Nového Zélandu, je zajímavý svou živou a sofistikovanou atmosférou. Je nejbohatším z novozélandských měst, může se dokonce pochlubit větším počtem kaváren na jednoho obyvatele, než má New York, a neutuchajícím společenským životem. Právě proto je Wellington velmi oblíbeným místem pro studium angličtiny na Novém Zélandu. Wellington leží na jižním pobřeží Severního ostrova, je to hezké přístavní město obklopené zalesněnými vrchy s mírným a slunečným podnebím. Centrum města je rušné, ale bezpečné a vše je pěšky dostupné. Je zde mnoho galerií, divadel, včetně slavného národního muzea "Te Papa", s několika patry interaktivních výstav. Doprava funguje perfektně a je rychlá. Wellington má pro každého něco. Pro milovníky vína výlety do vinařské oblasti Martinborough. Pro milovníky venkovních sportů jízdu na koni, rafting na divoké vodě, jízdu na kajaku nebo potápění. Filmoví fanoušci mohou navštívit scénu vytvořenou pro film Pán prstenů.

Wellington Language Centre se nachází v centru "čtvrti kaváren", kde je více než 30 restaurací a kaváren a kde se nachází i komplex budov národního muzea. Autobusy staví přímo před školou, která sídlí ve vysoce moderní obchodní budově "Saatchi and Saatchi", ve které najdete nádherné květinové dekorace, plně zařízené učebny, kuchyňku, stoly na stolní tenis a dokonce i originály uměleckých děl. Zkušení a přátelští zaměstnanci školy se postarají, aby se studenti co nejvíce naučili a aby jim zajistili také příjemné prostředí pro setkávání se se spolužáky. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2024/2025
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců