Příprava na CPE večerní on-line_zk. červen 2021
Příprava na CAE večerní on-line_zk. červen 2021
Příprava na FCE večerní on-line_zk. červen 2021
Příprava na CAE večerní on-line_zk. červen 2021
Večerní AJ konverzace s britským lektorem přes ZOOM
Večerní on-line angličtina_únor_mírně pokročilí
Večerní on-line angličtina_únor_středně pokročilí
Večerní on-line angličtina_březen_Advanced C1
Večerní on-line angličtina_březen_falešní začátečníci
Večerní on-line angličtina_březen_začátečníci
Večerní on-line angličtina_březen_Proficiency C2
Večerní AJ_duben_falešní začátečníci
Večerní AJ_duben_úplní začátečníci
Večerní AJ_duben_mírně pokročilí
Večerní AJ_duben_středně pokročilí
Večerní AJ_dubenn_pokročilí
Večerní konverzace AJ_duben_Advanced C1
Večerní intenzivní kurzy angličtiny
Ve večerních hodinách nabízíme naše kurzy angličtiny s výukou 2x či 1x týdně. Kurzy jsou v základě koncipovány tak, aby se probrala jedna celá učebnice, tj. polovina znalostní úrovně.
Naše intenzivní výukové bloky u všech večerních kurzů obsahují 3 vyučovací hodiny. Nemusíte se bát, že večer intenzivní kurz nezvládnete. Právě intenzivnější výuka Vám ušetří čas při domácím studiu, protože vše proberete a procvičíte v hodině. Na doma Vám pak zbyde jen malé zopakování.
Protože kurzy navštěvují většinou pracující lidé, kteří jsou po celém pracovním dni unavení, velice dbáme na to, aby výuka byla hodně rozmanitá a čas Vám uběhl jako voda.
Vyučujeme (dny výuky dle konkrétního termínu a jazykové úrovně):
1) intenzita 6 hodin týdně, 2x týdně: pondělí + středa nebo út+čt 17:40 - 20:00 hod.
2) intenzita 3 hodiny týdně, 1x týdně: pondělí, úterý, středa nebo čtvrtek 17:40 - 20:00 hod.
Zaměření:
- obecná angličtina a konverzace
- přípravné kurzy na mezinárodní jazykové zkoušky a maturitu
Večerní kurzy angličtiny zahajujeme každých 6-7 týdnů. Kurzy jsou vzájemně návazné.
Nestihli jste začátek kurzu? Nevadí, nabízíme možnost přistoupení, neodchozené hodiny Vám odečteme z ceny. Do vybraného kurzu se můžete nejprve přijít podívat úplně nezávazně a teprve potom se rozhodnout pro přistoupení.
Večerní kurzy angličtiny
- výuka 1x týdně (3 hod./t.)
Pro všechny, kteří nestíhají chodit vícekrát týdně nabízíme tento kurz. Když už se na výuku vypravíte, absolvujete u nás 3 hodinový blok, aby se Vám cesta vyplatila. Kurzy obecné angličtiny probíhají většinou jedno pololetí, večerní přípravné kurzy na zkoušku FCE, CAE či CPE jsou většinou na pololetí či celý školní rok.
Výuka probíhá po, út, st nebo čt 17:40-20:00 hod. Kurzy nabízíme v půběhu celého roku.
- výuka 2x týdně (6 hod./t.)
Kurzy obecné angličtiny probíhají po dobu 7 týdnů v menších skupinkách. V kurzu absolvujete 42 hodin výuky. V této intenzitě nabízíme i večerní přípravné kurzy na zkoušku KET, PET, FCE či CAE.
Výuka probíhá po+st/ út+čt 17:40-20:00 hod. Kurzy nabízíme v půběhu celého roku, včetně letních měsíců.
- výuka 3x týdně (9 hod./t.)
Kurzy probíhají po dobu 6 týdnů v menších skupinkách. V kurzu absolvujete 57 hodin výuky a postoupíte o polovinu jazykové úrovně v obecné angličtině. tyto kurzy nabízíme rovněž jako intenzivní přípravu na zkoušky FCE a CAE. Výuka probíhá po+st+čt 17:45-20:00 hod.
V létě nabízíme odpolední a večerní prázdninové kurzy.