Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Spokojení studenti – přečtěte si reference

Troufáme si říct, že jsme na obrovském trhu jazykového vzdělávání jedna z jazykových škol, která se snaží svoji práci dělat slušně, pořádně a kvalitně. A kde studenti nejsou jen anonymními jmény v třídní knize, ale lidmi, se kterými komunikujeme, kterých si vážíme a snažíme se jim vyjít co nejvíce vstříc.

Od roku 1990 už jsme toho zažili opravdu hodně. Proud „masové rychlovýuky“ v poslední době odnáší mnoho klíčových hodnot kvalitní výuky jazyků postupně pryč. Bohužel. Tlak na nízkou cenu je neúprosný. Ne však u nás!

Nejlevnější kurzy u nás nehledejte (přesto však, porovnáte-li naší cenu za hodinu výuky i garantovaný počet studentů ve skupině s ostatními školami, budete mile překvapeni). Naše přidané hodnoty jsou v poctivé práci, ve spokojených studentech a především v tom, že vás cizí jazyk opravdu naučíme používat. Hovoří za nás čísla:

 • 80 – 100% studentů pokračuje po prvním absolvovaném kurzů v navazujícím, velmi často takto pokračují i celé skupiny. Proč? Díky skvělým lektorům je během kurzů výborná atmosféra, studenti se nebojí komunikovat, zapojují se. Tím se vytvoří dobrý kolektiv, který se žene kupředu. Mnoho nových studentů k nám přichází na doporučení.

Přečtěte si všechny reference:

 • na FB
 • Ve výpisu referencí níže

Další důvody, proč to zkusit s Elvisem:

Jsou za námi desítky let zkušeností, kvalitní lektoři, osvědčená metodika komunikativní výuky a lokalita kurzů poblíž centra Prahy.

 


 

Martina F.
 
...včera skončilo moje pětiměsíční úsilí naučit se anglicky. Všem vám chci poděkovat za vstřícnost a přístup. A chválit Irenu je jako nosit dříví do lesa. Nejenže je skvělá učitelka, ale především je to skvělý člověk.

Přeji vám hodně studentů a hodně úspěchů ve vašem obdivuhodném konání.

 

Tomáš V.
 
Jazyková škola Elvis u mě dokázala to, co základní ani střední škola nezvládla. Čeští lektoři zde dokáží skvěle vysvětlit gramatické záludnosti cizího jazyka. Americký i britský mluvčí, ovládající srozumitelně svůj jazyk, mě naučili rozumět anglicky mluveným televizním či rádiovým vysíláním. Ačkoliv jsem pouze mírně pokročilý v tomto jazyce, po pouhém jednom školním roce, dokáži pracovat s textem, naslouchat i říci svůj názor.

Nic z toho bych nedokázal bez systému školy Elvis. Vystřídání učitelů po 3 měsících, spolupráce kantorských dvojic, lidský přístup učitelů i rozdělení žáků do tříd, dle úrovně jejich angličtiny.

Je to první škola, u které vím, že mě její výuka bude provázet po celý osobní i pracovní život.

 

Tomáš H.
 
Myslím, že škola Elvis je vážně skvělá a učí tady ti nejlepší učitelé. Líbí se mi výměna učitelů během roku, student tak může pochytit americký a britský přízvuk.

 

O. V.
 
Škola Elvis, byla pro mě velkým zlepšením v anglickém jazyce. Velice jsem spokojen s výukou na této škole. Výuku tvoří rodilý mluvčí a český mluvčí, kteří samozřejmě mluví jen anglickým jazykem. Po půl roce se oba lektoři vystřídají, abychom slyšeli britskou a americkou angličtinu.

Škola Elvis, také umožní podle úrovně jazyka si udělat Cambridgeskou zkoušku, na kterou Vás škola samozřejmě připraví. Proto doporučuji pomaturitním studentům, aby si školu zaplatili a dali do studování maximum, jak v ohledu speakingu, tak v readingu a poslechu, protože anglický jazyk je v dnešní době velice potřeba, jak v práci, tak v životě.

 

Anna B.
 
Tato škola byla pro mě velkým přínosem, zejména pro mé jazykové znalosti v anglickém jazyce. Díky rodilým mluvčím jsem se zbavila strachu mluvit a měla možnost poslouchat jak britskou, tak americkou angličtinu. Rozhodně bych tuto školu doporučila studentům, kteří dokončili střední vzdělání, protože je to velká zkušenost.

 

Tereza Votavová
 
Rok strávený na jazykové škole Elvis pro mě byla nejlepší volba. Jedním z velkých kladů je výuka s rodilým mluvčím, kde jsem se naučila mnoho o správné výslovnosti a výjimkách, které v anglickém jazyce jsou. Během roku jsme psali tři srovnávací testy, které nás ujistily, že každým dnem se naše jazyková úroveň zlepšuje. Přístup učitelů k studentům byl velice vstřícný, a proto jsem se na každou hodinu těšila.

Jazykovou školu Elvis bych doporučila všem, co chtějí udělat veliký pokrok v Aj.

 

Miroslava P.
 
Jazyková škola Elvis má velmi rodinnou atmosféru.

Líbí se mi střídání rodilého mluvčího a českého lektora.

Další pozitivum je, že i když neznáme nějaké slovíčko, ani český lektor neřekne, co to znamená v češtině, vysvětluje tak dlouho, dokud nepochopíme.

Jediné, co bych vytkla je, že by ve třídě stačilo maximálně 10 žáků.

Myslím si, že škola Elvis má správný přístup, co se týče docházky a výuky a tento rok jsem si užila jen jak to šlo.

Za svoji nynější úroveň angličtiny vděčím právě jazykové škole Elvis.

 

Boďa Lukáš
 
Tato instituce mi přijde super. Jak z hlediska učitelů, tak i z hlediska prostředí.

 

Kateřina S.
 
Na jazykové škole Elvis jsem byla velmi spokojená, jak s kolektivem milých spolužáků, tak i se systémem výuky a učiteli, kteří nás učili. Během dne se nám ve třídě vystřídali dva učitelé, jeden Čech a jeden cizinec, což se mi zdá jako nejlepší řešení jak studenty naučit pravidla anglického jazyka, ale také i výslovnost. Studenti si vytvoří s učiteli přátelský vztah a nebojí se jich zeptat, když něco neví. Výuka je plynulá, učitelé navazují na to, kde ten předchozí skončil a nevzniká zmatek. Jsem ráda a nelituji, že jsem zrovna do této školy investovala peníze, protože mě hodně naučila.

 

Tereza K.
 
Systém výuky angličtiny hodnotím velice kladně. Vyučují nás jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí, kteří se ve třídě střídají každý den – půlka výuky s rodilým mluvčím a půlka s českým lektorem. Oba dva nám poskytují výborné informace a průpravu. Zhruba po 3 měsících se nám vyučující obmění, abychom poznali jiný přízvuk angličtiny a jiný systém výuky lektora. Toto je velice přínosné, hlavně co se rodilých mluvčí týče.

Jazyková škole Elvis má výborný přístup ke studentům a velice mi pomohla vylepšit mou angličtinu.

 

Michal V.
 
Již devátý měsíc docházím do školy Elvis na Karlínském náměstí, a to, co mělo být pouhým „zaplácnutím“ školního roku, se změnilo v jednu z nejlepších etap mého života. Moje úroveň angličtiny se během prvních 3 měsíců neuvěřitelně zlepšila, a to hlavně díky systému, který se zde dodržuje, a to, že škola začíná v 9:00, následuje hodina a půl buď s českým učitelem nebo rodilým mluvčím a dalších 90 minut s druhým lektorem. Hodiny jsou zábavné a lektoři umí učit. Po 3 měsících se učitelé vymění s lektory z jiných tříd, které jsou tady čtyři.

Tato forma učení funguje.

 

Matěj B.
 
Studoval jsem na jazykové škole Elvis v pražském Karlíně. O škole jsem se dozvěděl na internetu. Systém výuky na škole byl pro mě vyhovující, jelikož jsem měl dost prostoru i pro další činnosti. Výuka probíhala každý všední den od devíti hodin do půl jedné, což je dle mého názoru optimální čas pro prostudování určité látky. Oceňuji, že se třídou pracují čeští kantoři i rodilí mluvčí, kteří nabízí různé styly výuky i používání jazyka.

Můj celkový názor na Jazykovou školu Elvis i systém její výuky je pozitivní a jistě bych neváhal školu komukoliv doporučit.

 

Kristýna L.
 
Na tuto školu jsem se přihlásila, abych zlepšila svou úroveň angličtiny před nástupem na vysokou školu. Styl výuky mi vyhovuje a na konci roku cítím velké zlepšení. Výuka je dělena mezi českého lektora a rodilého mluvčího – toho však nemáme jen na komunikaci, jako to bývá na jiných školách, ale hodiny probíhají normálně, včetně gramatiky apod. Dvojice učitelů se v průběhu roku vystřídala a díky tomu jsme měli šanci slyšet a porovnat různé přízvuky angličtiny.

Jsem ráda, že jsem měla možnost zde studovat.

 

Kristýna Klocová
 
Na pomaturitní studium Jazykové školy Elvis jsem se přihlásila z důvodu nepřijetí na VŠ, a tedy se záměrem zlepšit své znalosti anglického jazyka a zvýšit tak své šance na přijetí. Myslím si, že po roce výuky je moje angličtina výrazně lepší. Forma výuky je velice zajímavá a poučná. Líbí se mi zejména střídání českého lektora s rodilým mluvčím. Každý den tak mám možnost slyšet výklad i od člověka, který přímo pochází z anglicky mluvící země. Dále mi hodně pomohl v mém zlepšení fakt, že výuka je zcela v anglickém jazyce, což mě pomohlo se i zlepšit v komunikaci. Čeština se zde používá jen při vysvětlení složitějších gramatických jevů, což je skvělé. Lektoři se snaží do vyučování dát vše. Probíráme především gramatiku, ale i zprávy ze světa, anglické reálie, apod. Dobrá zkušenost byla i prohození lektorů na 3 měsíce, takže jsme měli možnost vyzkoušet si porozumění dalšímu dialektu.

 

Klára T.
 
Na jazykovou školu Elvis jsem se přihlásila, abych vyplnila volný rok mezi střední a vysokou školou a naučila se něco nového z angličtiny. Doufala jsem, že zlepším svoji úroveň angličtiny a můžu říct, že se mi to díky této škole povedlo. Velké plus této školy je rozdělení do tříd dle úrovně studentů, které nám umožňuje studium s lidmi, kteří jsou na stejné úrovni, a díky tomu se můžeme učit složitější věci, než v ostatních třídách. Velmi mi také vyhovuje množství lektorů a jejich střídání. Dvojice učitelů, vždy rodilý mluvčí a český lektor, se střídají po 3 měsících. Díky tomu můžeme slyšet rozdílné přízvuky rodilých mluvčích a naučit se různé věci. Škola Elvis mi pomohla zlepšit si angličtinu a já jsme ráda, že jsem tady mohla studovat.

 

Kateřina S.
 
Z mé zkušenosti mohu říci, že Jazyková škola Elvis poskytuje prvotřídní lektory, z nichž někteří jsou rodilí mluvčí, což zaručuje nejlepší možnou výuku v anglickém jazyce a tudíž skvělou přípravu pro budoucí studium. Jazykovou školu Elvis bych doporučila všem, kteří chtějí zlepšit své jazykové schopnosti a záleží jim na vzdělání.

 

Jiří Š.
 
Lekce angličtiny mě posunuly vpřed. Nečekal jsem, že si z těchto hodin odnesu tolik. Je to pro mě úžasná příprava na vysokou školu. Líbí se mi kombinace českého učitele s rodilým mluvčím. Intenzivní výuka je dobrou výukovou metodou angličtiny. I prostřídání učitelů v půlce kurzu byla příjemná změna.

 

Jan M.
 
Výuka zde, na jazykové škole Elvis, je zajisté dobrou přípravou pro přijetí na vysokou školu. Asi největším plusem jsou ochotní vyučující s výbornou znalostí jazyka a fakt, že se ve výuce střídají lidé z jiných částí světa, je také přínosem.

 

Eliška B.
 
Výuka anglického jazyka na Jazykové škole Elvis je dobrou volbou. Zvláště po maturitě, kdy se student nedostane anebo se stále rozhoduje pro VŠ. 90 minut s rodilým mluvčím a 90 minut s českým učitelem anglického jazyka je velmi efektivní a přínosná varianta výuky. Gramatika, konverzace, poslech, čtení a veškeré potřebné a zajímavé informace jsou zaručeny. Celý program pomaturitního studia má výborný výsledek na zlepšení porozumění, užívání jazyka v běžném životě a celkovém zvýšení sebevědomí, které se hodí např. u přijímacích zkoušek na VŠ.

Jazykovou školu Elvis mohu jen doporučit.

 

Romana M.
 
Chtěla jsem poděkovat Jazykové škole Elvis i jejím lektorům za letní jazykový kurz, kterého se zúčastnila moje dcera Andrea (16 let). Byla velmi spokojená s celkovou atmosférou ve třídě, s tím jak byly lekce vedeny a s paní lektorkou Irenkou. Na hodiny se těšila, pomohlo jí to překonat stud a v příštím roce by se chtěla vrátit na "místo činu".

 

Radek Zelinka
 
Jazykovou školu ELVIS jsem začal navštěvovat v lednu 2010. Do té doby jsem neměl s angličtinou žádnou předchozí zkušenost. Měl jsem ale dost zkušeností s jinými jazyky a jinými institucemi, kdy i po letech snažení jsem se stále cítil jako věčný začátečník. Mám-li dnes s odstupem času hodnotit, výuka v JŠ ELVIS byla efektivní a účinná. Výuka probíhala záživně a přirozeně, příjemně, nenuceně, s uplatněním lidského přístupu a kombinací různých učebních metod. S výukou i přístupem jsem byl natolik spokojen, že jsem po skončení prvního kurzu absolvoval dalších pět kurzů navazujících.

Přibližně po roce výuky v JŠ ELVIS jsem dostal možnost zúčastnit se týdenního intenzivního kurzu v jazykové škole Londýně. Odjel jsem s obavami, a na místě jsem zjistil, že byly naprosto zbytečné. Moje tehdejší angličtina - po roce kurzů v JŠ ELVIS - byla dostačující k tomu, abych si bez problémů sám vyřídil běžné věci, dorozuměl se ve škole i ve volném čase.
Dnes pracuji pro dceřinou firmu zahraniční společnosti, veškerá komunikace s centrálou probíhá v angličtině. Nadšení mě stále neopustilo, a tak čtu knížky v angličtině, pouštím si videa bez titulků a mám několik on-line přátel z různých částí světa, se kterými občas komunikuji.

Díky JŠ ELVIS jsem zjistil, že cizímu jazyku se opravdu DÁ naučit, a to v jakémkoliv věku, a to navzdory předchozímu marnému snažení, jehož výsledky třeba časem vyprchaly. Stačí chtít, mít vůli, odhodlání a neméně důležité kvalitní vedení, a toho se mi dostalo právě v JŠ ELVIS.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2024/2025
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců