Popis kurzu Reference Vstupní test
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Bohužel nebyly nalezeny žádné kurzy

Přípravné kurzy v Jazykové škole Elvis – Vaše cesta k úspěchu

V Jazykové škole Elvis nabízíme komplexní přípravné kurzy, které vás dokonale připraví na různé druhy zkoušek a významné životní příležitosti. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby splnily vaše specifické vzdělávací potřeby a pomohly vám dosáhnout vašich akademickýchi profesních cílů s jistotou a odborností.

Příprava na zkoušky Cambridge English 
Nabízíme kurzy přípravy na různé úrovně zkoušek Cambridge English. Z obecné angličtiny se jedná o zkoušky Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE), Advanced (CAE) a Proficiency (CPE). Z angličtiny obchodní pak zkouška Business BEC. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby pokryly všechny aspekty zkoušek, od čtení a psaní po mluvení a poslech.

MOCK Testy pro Cambridge English zkoušky
Nabízíme možnost absolvovat MOCK testy, tedy zkoušky nanečisto. Tyto zkoušky jsou skvělým způsobem, jak si ověřit vaše znalosti a připravenost před samotnou oficiální zkouškou. MOCK testy jsou dostupné v předem vypsaných termínech nebo je možné je objednat individuálně podle vašich potřeb. Testy mohou proběhnout přímo ve škole nebo online.

Příprava na IELTS a TOEFL
Pro studenty plánující studovat na vysokých školách v zahraničí nabízíme specifické přípravné kurzy na IELTS, které jsou klíčové pro vstup na většinu univerzit ve Velké Británii a dalších zemích, a na TOEFL, nezbytný pro studium na amerických vysokých školách.

Příprava na STANAG z angličtiny
Zkouška STANAG je v České republice klíčová zejména pro policisty a vojáky, kteří potřebují prokázat určitou úroveň znalosti anglického jazyka. Naše škola má bohaté zkušenosti s přípravou na tuto specifickou zkoušku.

Příprava na státní maturitu
Nabízíme specializované kurzy pro studenty, kteří se chystají na státní maturitu z angličtiny a matematiky. Naše kurzy kladou důraz na důkladné pochopení látky, rozvoj dovedností potřebných pro úspěšné složení zkoušek a poskytnutí strategií pro efektivní přípravu.

Příprava na přijímací zkoušky na střední školy
Pro žáky základních škol nabízíme přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední školy. Kurzy jsou zaměřeny na posílení klíčových akademických dovedností a zlepšení sebevědomí studentů před těmito důležitými zkouškami. V nabídce máme i roční denní studium pro absolventy ZŠ, pokud se dítě nedostane na střední školu a chce strávit užitečný rok ve škole s angličtinou a přípravou na přijímačky z češtiny a matematiky.

Příprava na pracovní pohovory
Kromě akademických zkoušek nabízíme také kurzy zaměřené na přípravu na pracovní pohovory. Tyto kurzy jsou ideální pro jednotlivce, kteří se chystají na důležité kroky v jejich profesním životě a potřebují zlepšit své komunikační dovednosti a prezentaci.

Individuální přístup pro každého studenta

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vyhověly individuálním potřebám a cílům každého studenta. Ať už se chystáte na maturitu, přijímací zkoušky, pracovní pohovory, nebo jste zaměřeni na specifickou jazykovou zkoušku, v Jazykové škole Elvis najdete kvalitní výuku, která vás dovede k vašemu cíli.

 

 

 

 

Přípravné kurzy

Chcete si zlepšit jazykové vzdělání a absolvovat mezinárodně uznávanou jazykovou zkoušku, např. FCE, CAE, CPE, IELTS, či TOEFL? Nebo jazykovou zkoušku STANAG? Čekají vás příjimací zkoušky na VŠ nebo např. státní maturita z angličtiny nebo matematiky? Pak jste tu správně.

Skvěle vás na jazykové zkoušky připravíme! Známe aktuální požadavky na testy, máme propracovanpou metodiku výuky, naši studenti dosahují u zkoušek vysoké úspěšnosti.

 • perfektně se seznámíte s formátem testu, aby vás u zkoušky nic nezaskočilo
 • z výsledků několika zkušebních testů si změříte svůj pokrok v angličtině a zjistíte, co si potřebujete ještě zlepšit
 • výrazně si zlepšíte angličtinu v celém rozsahu, tedy v mluvení, poslouchání, čtení, psaní i užití gramatiky
 • zkoušku můžete skládat v prostorách naší školy, tedy ve známém prostředí.

MOCK TEST = zkouška nanečisto. Otestujte si svou angličtinu a získejte výsledek jako u reálné zkoušky.
Dostanete standardizované vyhodnocení MOCK testu. Máte-li zájem o zkušebni test, prosíme napiště nám elvis@elvis.cz.

Nabízme rovněž individuální konzultace, kde můžete s lektorem podrobně projít chyby v testu. Cena 840 Kč/90 minut či 1.120 Kč/120 minut).

Připravte se ke zkoušce z angličtiny:

Připravte se na pracovní pohovor v angličtině:

Mikroskupinky - 1-4 studenti!

Kurz "Příprava na pracovní pohovor_Questions & Answers"

Rozhovor je jako mince, protože má dvě strany. Pohovor je důležitý nejen pro tazatele, aby se dozvěděl o vašich dovednostech a zkušenostech. Pohovor je důležitý i pro vás, abyste viděli, jestli vám firma může nabídnout stabilitu, přítelskou atmosféru a samozřejmě i příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji. Připravíme vás tedy nejen na otázky, které můžete u pohovoru dostat, ale dáme vám tip na otázky, na které se můžete ptát vy, abyste se o společnosti, kde se ucházíte o práci, dozvěděli co nejvíce. 
 

Kurz "Příprava na pracovní pohovor_Job interview Guide"

Cítíte se připraveni na pohovor? Mnoho lidí na tento důležitý okamžik připraveno není.  V našem kurzu se seznámíme s řadou zajímavých témat, která musíte vědět, aby byl váš pohovor úspěšný. Materiály, které si z kurzu odensete, vám poslouží jako důležitý zdroj, kdykoli budete mít pochybnosti o určitém tématu. 
Nezapomeňte, že klíčem k úspěchu je příprava. A té není nikdy dost. Nalezení dobré práce není záležitost samotného štěstí, ale důsledek toho, že jste se na tuto příležitost nejprve sami důkladně připravili.
V kurzu si připomeneme, jaké vystupování při pohovoru je od nás očekáváno, abychom udělali na budoucího zaměstnavatele dobrý první dojem. Seznámíme se s pravidly, která je potřeba dodržovat před pohovorem, v jeho průběhu i po něm. Budeme se rovněž věnovat tématům, kterým se při pohovoru vyhnout, jaké věci bychom neměli řešit
 

Kurz "Příprava na pracovní pohovor_Types of Interviews + Resources"

Types of Interview: Pohovory jsou skvělou příležitostí pro vás ukázat svým potenciálním zaměstnavatelům, jakým zaměstnancem budete, pokud vás firma přijme. Musíte být připraveni na všechny možné formy pohovoru, protože právě znalost bude vaší nejlepší zbraní. Společnosti provádějí různé typy pohovorů. Na kurzu se dozvíte užitečné poznatky pro každý typu pohovoru.
Například se seznámíme s mnoha užitečnými podrobnostmi o tom, jak firmy při pohovorech vytvářejí stresující prostředí s cílem posoudit emoční inteligenci uchazečů o zaměstnání a jejich schopnost řešit problémy. U skupinových pohovorů si pak ukážeme, jak firma testuje komunikační dovednosti jednotlivých uchazečů.  
Resources: životopis a motivační dopis
 

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2024/2025
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců