Popis kurzu
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium ve Španělsku

Valencie

Valencie je přístavní město ve východním Španělsku. Jde o hlavní město stejnojmenné provincie, jedné ze tří, které tvoří autonomní společenství Valencie.

Valencie je moderní kosmopolitní město. Toto krásné středomořské město má mírné klima a nabízí nepřeberné množství gastronomických lahůdek, festivalů a kulturních akcí.

Valencie je ukázkou kombinace prosperující historické tradice skloubené s inovativní moderní architekturou. V posledních dvou desetiletích prošlo město výraznou transformací. Příklady moderní architektury jako "Město umění a věd", muzeum "IVAM" ("Valencia Institute of Modern Art"), koncertní sál "Palau de la Música" a konferenční centrum "Palau de Congresos" tvoří zajímavý kontrast ke krásnému a tajemnému historickému centru s jeho chrámy a barokní gotikou. "Jardín del Turia", řečiště bývalé řeky Turia je nyní park obklopující velkou část města, který je ideálním místem pro všechny druhy sportů jako cyklistika, běhání a bruslení.

Slavná a zajímavá část města je Barrio del Carmen, která je vyhlášená rozmanitými "tapas" bary, restauracemi s výbornou místní kuchyní, jako je slavná „paella", a svými nesčetnými hospodami a diskotékami.

 

Españolé International House Valencia je středně velká škola. Nabízí kvalitní kurzy španělštiny v přátelské atmosféře. Jejím cílem je, aby se studenti naučili španělsky co nejrychleji a zároveň si mohli užívat španělského životního stylu a kultury. Nachází se v samém centru Valencie, jen krůček od hlavních památek a služeb.

Españole International House Valencia sídlí ve dvou budovách přímo v centru města, obklopených historickými památkami, obchody a energickým španělským životem města.

Škola je členem International House Word Organisation (IHWO), mezinárodně uznávané organizace, která má více než 50 let zkušeností a je to hlavním centrem pro jazykové vzdělávání.

Pokud vás zajímají kurzy Španělštiny v Valencii, můžete se na jejich nabídku podívat zde.

 

Nerja

Nerja je krásné letovisko na Costa del Sol s cca 20 000 obyvateli, které se nachází 50 minut od Málagy. Ponechala si andaluský charakter. Je obklopena horami a neskutenými plážemi. Má velmi příjemné klima s průměrnou teplotou 20°C.

Mezi významnější památky města a okolí patří akvadukt Águila, Balkon Evropy, což je okouzlující vyhlídka na moře a okolní pobřeží, Jeskyně Nerjaa a bílá vesnice Frigiliana.

 

Escuela de Idiomas Nerja se nachází přímo v centru města, v typickém andaluském domě s velkou tropickou zahradou. Nedaleko školy, pouze několik minut pěší chůze, je možné zajít na malebné pláže. V okolí školy je mnoho obchodů, butiků, restaurací a nočních podniků, kde si studenti mohou zpříjemnit volný čas.

Škola má čtrnáct plně vybavených učeben. Za zvláštní pozornost stojí zahrada, která je příjemným místem pro výuku nebo k odpočinku ve školní venkovní kavárně během přestávek.

V blízkosti školy se také nachází Club Costa Nerja, kde mají studenti, krom jedné z možností ubytování, možnost užívat společenskou místnost, internet, Wi-fi, knihovnu, knihkupectví, kavárnu a rozlehlé nádvoří, kde se schází studenti školy ke studiu či popovídání.

Škola má širokou nabídku kurzů pod vedením profesionálních lektorů, kteří při výuce používají nejnovějších metod.

Escuela de Idiomas Nerja byla založena v roce 1980 jejími řediteli, Renatou Urban a Luisem Carriónem. Je členem prestižní asociace Instituto Cervantes, má akreditaci FEDELE a je členem asociace IALC.

Ve škole panuje velmi přátelská atmosféra s individuálním přístupem ke studentům. Za hezkého počasí je možná výuka v zahradě na čerstvém vzduchu.

Pokud vás zajímají kurzy Španělštiny v Nerje, můžete se na jejich nabídku podívat zde.

 

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2023/2024
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců