Popis kurzu Reference Vstupní test
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium v Irsku

Studium angličtiny v Irsku

Vydejte se studovat angličtinu do Irska! Studium angličtiny v Irsku je nezapomenutelný zážitek a hlavně efektivní způsob, jak se naučit anglicky. Vyrazte na studium angličtiny v Irsku a kromě jazyka poznejte třeba i krásný Dublin! Studium (Irsko) je zajímavým exkurzem do ostrovní země s nádhernou krajinou a energickou hudbou.

Cork

Cork je druhé největší irské město. Leží u moře na jihu Irska. Má pověst hlavního kulturního města země, ročně se zde pořádá řada filmových, hudebních a divadelních festivalů. Historie města sahá až do 6. století. Je to důležitý přístav v zemi. Cork je ideálním výchozím místem k podnikání výletů do podmanivého jihozápadního Irska. Do Corku se dostanete přímým letem z Prahy, vaše studium angličtiny v Irsku je nadosah!

Cork English College International byla založena v roce 1978, je členem několika asociací a má akreditaci ISO 9001: 2000. Škola se nachází přímo v centru města a zajišťuje nejen profesionální výuku, ale i ubytování, odvoz z letiště a na letiště, výlety, společenský a kulturní program. Ve volném čase si lze pronajmout auto či se zúčastnit různých sportovních aktivit, jako např. golf, tenis, jízda na koni, jachting. Studium angličtiny v Irsku je ideální dovolená!

Dublin

Dublin, hlavní město Irska, leží na východním pobřeží. Nabízí veškerý komfort stejně jako velká evropská hlavní města, ale zároveň si uchovává ráz malého města. Dublin má polohu, která uspokojí každého návštěvníka. Z jedné strany je omýván Atlantickým oceánem, z druhé strany je obklopen majestátnými horami. Dublin je živé město se svou specifickou kulturou a mnoha historickými památkami, kde se nikdy nebudete nudit. Najdete zde středověkou, viktoriánskou i moderní architekturu. Večer si můžete vybrat z mnoha barů s živou hudbou od tradičního posezení, přes irské tance až po džez či rock. Nedaleko Dublinu, v údolí řeky Boyne (Brú na Bóinne), najdete megalitické chodbové hroby - pohanské pohřebiště králů z Tary - starší než britské Stonehenge i než egyptské pyramidy v Gíze. Studium uprostřed historické metropole!

Centre of English Studies se nachází v centru Dublinu. Ředitelství se nachází na Dame street v blízkosti Trinity College a Dublinského hradu. Druhé výukové centrum sídlí asi 100 metrů od Grafton street, což je hlavní obchodní třída v Dublinu. CES má 18 učeben a plně vybavenou počítačovou učebnu s volným přístupem na internet. K dispozici je také knihovna a 2 kavárny. Škola nabízí kurzy angličtiny obecné a obchodní, studium angličtiny v Irsku v Centre of English Studies vás připraví i na Cambridge Exams.

Emerald Cultural Institute - škola s celoročním provozem, se nachází v Dublinu, ve viktoriánském sídle, v blízkosti Palmerstonského parku. Jedná se o jednu z hlavních rezidenčních čtvrtí Dublinu, která je od centra vzdálena asi 15 minut jízdy autobusem. Výuka probíhá také v letních centrech s vlastním sportovním a výukovým zázemím. Jedná se většinou o prostory univerzitních kolejí. Učebnice a další výukové materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Galway

Galway leží na západním pobřeží Irska ve stejnojmenném hrabství Galway. Galway je považováno za nejživější město Irska. Západ, kde dominuje voda, je obzvláště krásnou částí Irska. Je teplý, divoký a nádherný. Historie a odkaz předků, charakter a šarm této země chytne každého u srdce. Atlantický oceán nabízí úchvatné pozadí kraji, který obepíná jak Aran Island tak i nádhernou krajinu oblasti Connemara. Východně od Galway je region bohatý na historii, kulturu a nádhernou krajinu, která inspirovala mnoho literárních osobností, jako např. držitele Nobelovy ceny, básníka W.B. Yeatse či Lady Gregory. Chcete poznat nejživější město Irska? Vydejte se na studium angličtiny do Galway!

Galway Cultural Institute si vytvořil mezinárodní pověst svými kvalitními jazykovými programy pro studenty z celého světa. Dobrá pověst školy je založena na bezchybném zákaznickém servisu, špičkovém systému výuky, vysoké úrovni podpory studentů. Škola je akreditována irskou vládou a dalšími prestižními organizacemi. O studenty školy je vždy velice kvalitně postaráno a to ode dne jejich příjezdu po celou dobu pobytu tak, aby návštěva Galway byla pro ně co nejpřínosnější a nejpříjemnější. GCI má dvě centra – Bish School v centru města a Salerno school na předměstí Galway. Všechny učebny jsou plně vybavené.

Škola nenabízí jen kurzy angličtiny, můžete zde v angličtině vystudovat například i obchod a marketing.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2024/2025
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců