Popis kurzu Reference Vstupní test
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium v Anglii

Plánujete studium v Anglii a potřebujete sehnat levnou letenku? Zkuste letenky Londýn.

Studium angličtiny v Anglii

Kde jinde studovat angličtinu než v Anglii? Studium angličtiny v Anglii je nezapomenutelný zážitek a hlavně efektivní způsob, jak se naučit anglicky. Studium angličtiny v Anglii lze s naší jazykovou školou realizovat v několika různých školách – od Londýna po Brighton, takže studium angličtiny může přerůst i ve studium Anglie!

Brighton & Hove

Brighton & Hove leží na jižním pobřeží Anglie, obklopen krásnými, zvlněnými vrchy Jižní pahorkatiny a má mnohakilometrové pláže. Leží pouhou hodinu jízdy vlakem od Londýna. Brighton je kosmopolitním, kulturním i turistickým centrem jižní Anglie. Najdete zde např. Královský pavilon, podmořská akvária - Sea Life Centre, bludiště středověkých uliček The Lanes a Arundel Castle - druhý největší hradní komplex v Anglii. V Brightonu je více než 700 restaurací, barů, klubů a mnoho nákupních center, atraktivních jak pro návštěvníky z Londýna, tak i z celé jižní Anglie. V tomto historickém letovisku si každý najde zábavu podle své chuti. Zkuste studium angličtiny v Anglii – v Brightonu!

GEOS English Academy Brighton & Hove se nachází v ideální lokalitě bezpečné rezidenční čtvrti se supermarkety, bankami, poštou, lékárnou a mnoha jinými obchody. Zastávka, pláž a všechny hostitelské rodiny jsou pěšky dostupné. Škola byla založena roku 1972, od roku 1989 je členem sítě škol GEOS. Je akreditována Britskou radou a je členem organizace ARELS. Jedná se o středně velkou školu, která vyučuje ve 4 viktoriánských domech.

Chcete strávit studium v Anglii v pohodové atmosféře, v místě, odkud můžete podnikat výlety do nedalekých hor nebo dokonce i do Londýna? Volte Brighton! To je studium – Anglie – na úrovni.

Bournemouth

Bournemouth je známým přímořským letoviskem, ležícím na jižním pobřeží anglického Dorsetu, s jedenácti kilometry písčitých pláží, s parky a zahradami. V Bournemouthu se mísí současnost s tradicí, takže si každý návštěvník přijde na své. Dorset je zemí kontrastů. Na dramatickém západním pobřeží se nachází mnoho geologicky významných míst, jako jsou Durdle Door, Lulworth Cove či Old Harry Rocks. Dále můžete objevovat na fosilie bohaté pobřeží, zvané "Jurassic Coast". Okouzlující rybářské přístavy inspirovaly generaci spisovatelů od Jane Austin po Johna Fowlese. Je to kraj romanopisce a básníka Thomase Hardyho, který ho inspiroval k napsání jeho dnes již klasických děl. Obrovský New Forest, 17 km vzdálený od Bournemouthu, je mystická část země s prastarým lesem, vřesovými poli, močály a volně žijícími stády koní. Možná bude inspirovat i vás – studium angličtiny v Anglii můžete začít právě tady.

Bournemouth International School se nachází v Boscombe, velmi hezkém předměstí Bournemouthu a samotné centrum Bournemouthu je vzdálené deset minut jízdy autobusem. Další předností umístění školy je, že se nachází asi 5 minut chůze od písčité pláže. BIS je jednou z menších škol v Bournemouthu, které jsou akreditovány Britskou radou. Snaží se, aby byla pro výuku vytvořena rodinná atmosféra. Všichni učitelé na BIS jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s výukou studentů různých národností. Pokud chcete vaše studium v Anglii strávit v příjemné, rodinné atmosféře, volte Bournemouth International School.

London

Londýn je nejdostupnější město světa. Je centrem celosvětové letecké sítě – má 5 mezinárodních letišť se 140 přímými lety každý den. Z letišť je do centra města zajištěna vlaková a autobusová doprava. Lze též použít služeb taxi. Výkonná dálniční síť spojuje hlavní město se všemi hlavními turistickými městy a hlavními turistickými místy po celé zemi. Londýn je živoucí, kosmopolitní město, s velkým množstvím různorodých kultur, jejichž vliv můžete najít v jídle, v pestrých pouličních tržištích, v hudbě nebo v některém z mnoha hudebních festivalů. V Londýně se spojuje celý svět. Je zde obrovské množství klubů s těmi nejlepšími a nejznámějšími DJi a samozřejmě i nepřeberné množství kulturních a historických památek, muzeí a galerií. K nejznámějším patří např. Madame Tussaud's/Planetárium, London Eye, London Dungeon, Houses of Parlament, Tower of London, Dali Universe, Hampton Court Palace, Windsor Castle, Buckingham Palace. Londýn je též rájem pro všechny vyznavače módy. Londýn se může pochlubit více než 30% zatravněných ploch a parků, velké množství z nich patří ke královským parkům (např. Hyde Park, Regent's Park, Richmond Park). Londýn má 13 profesionálních fotbalových týmů, světově známý tenisový turnaj Wimbledon Lawn Tennis Championships, ragbyový stadion Twickenham Rugby Union stadium a kriketová hřiště Lords a Oval cricket grounds. Studium v Anglii je jedna velká kapitola ve Vašem životě. A nudit se určitě nebudete, neboť v Londýně se je vždy na co dívat.

EC English Language Centres:

Spolupracujeme se školou EC English Language Centres, která vlastní výuková centra v 17. městech ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii, Kapském městě a na Maltě. Škola je vždy umístěna v té nejlepší lokalitě, což studentům poskytuje obrovský komfort pro trávení volného času přímo v centru dění.

Škola studentům nabízí vysoce kvalitní výuku a zkušené lektory. V roce 2011 získala ocenění za nejlepší výuku angličtiny.  Škola má vzdělané, zkušené lektory, kteří efektivně pomáhají studentům splnit jejich cíle ve studiu angličtiny.

V Londýně si můžete zvolit klasickou školu v Eustonu, nebo školu v Covent Garden, která je určena výhradně studentům nad 30 let. Obě školy se nacházejí v samém srdci Londýna.
Vyučuje se efektivní komunikativní metodou. škola nabízí profesionální učitele, i komplexní moderní zázemí, od učeben, přes společenské prostory, knihovnu a jídelnu
 
Můžete si vybrat z velké nabídky kurzů obecné či obchodní angličtiny, připravovat se na cambridgeské zkoušky či TOEFL, nebo se zaměřit na profesní angličtinu.  Škola nabízí krátkodobé kurzy i dlouhodobější studium zaměřené na profesní či studijní kariéru.

Výuka je vždy od pondělí do pátku. Pobyt je standardně od neděle do soboty, ale lze přizpůsobit požadavkům klienta. Studenti po příjezdu absolvují ústní pohovor a rozřazovací test, následně jsou zařazeni do třídy odpovídající jazykové úrovně.

Ubytovat se lze v hostitelských rodinách se zajištěnou snídaní, polopenzí, či plnou penzí, nebo v různých typech apartmánů, kde je vždy k dispozici společná kuchyňka. V ceně každého ubytování je povlečení a možnost vyprat si.

 

Eastbourne

Eastbourne je oblíbené přímořské letovisko v jihovýchodní Anglii. Má nejen atraktivní pobřeží, ale i vnitrozemí, které je jedním z nejkrásnějších míst v Anglii. Oficiálně je Eastbourne jedno z nejbezpečnějších a nejslunnějších míst na jižním pobřeží Anglie.

GEOS LTC International College Eastbourne byla založena v roce 1954 a je členem mezinárodní sítě škol GEOS. Škola má akreditaci od Britské rady a je členem ARELS (association of Recognised English Language Services). LTC sídlí v zámečku Compton Place z 18. století, který původně patřil vévodovi z Devonshiru a je uveden na seznamu památek. K budově patří rozsáhlý krásný park. Kromě velké nabídky ubytování nabízí LTC také tenisové kurty, fotbalové hřiště a krásné zahrady. Škola je velmi dobře vybavena, je zde stůl na stolní tenis, piano, knihovna, hřiště pro badminton a pohodlná společenská místnost pro studenty. Angličtina je v kurzech vyučována jako jazyk pro mezinárodní komunikaci. Důraz je kladen na poslech a mluvení tak, aby se studenti naučili používat angličtinu v různých situacích. Chcete studovat angličtinu u moře? Pak si pro studium angličtiny v Anglii zvolte Eastbourne.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2024/2025
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců