Popis kurzu
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium v Austrálii

Studium angličtiny v Austrálii

Vydejte se studovat angličtinu do Austrálie! Studium angličtiny v Austrálii je nezapomenutelný zážitek a hlavně efektivní způsob, jak se naučit anglicky. Studium angličtiny v Austrálii lze s naší jazykovou školou realizovat v několika různých školách – od Brisbane po Queensland, takže studium angličtiny může přerůst i ve studium Austrálie!

Brisbane

Brisbane, třetí největší město Austrálie a hlavní město státu Queensland je mladé, kosmopolitní a přátelské město. Leží v subtropickém pásmu. Zimy jsou slunečné a suché (červen až srpen – průměrná denní teplota 20°C), léta horká a vlhká (prosinec až únor – průměrná denní teplota 28°C). Město je obklopeno několika nejznámějšími australskými plážemi, na jihu Gold Coast a Surfes Paradise, na východě Sunshine Coast. Můžete se podívat i na Fraser Island, který je největším písečným ostrovem na světě. V okolí Brisbane je mnoho zoologických zahrad, přírodních rezervací, národních parků a velké množství překrásných míst pro výlety. Krásné počasí, podmanivý způsob života a přátelští lidé dělají z Brisbane jedno z nepříjemnějších měst v Austrálii. Vydejte se na studium angličtiny v Austrálii – i druhý konec světa ukrývá spoustu dobrodružství!

GEOS Queensland College of English se nachází přímo v centru města u malebné řeky Brisbane River. QCE má mezinárodní pověst a je jednou z největších škol v Austrálii. QCE pro výuku angličtiny používá nejmodernějších audio-vizuálních a počítačových metod. Australské audio-vizuální programy jsou kombinovány z programy britskými a americkými. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS. Vyzkoušejte na vlastní kůži studium angličtiny v Austrálii moderními metodami!

The University of Queensland (USQ) se nachází v jihovýchodní části Brisbane. USQ je státní univerzita a byla založena roku 1909. První studenti byli přijati v roce 1911. Hlavní areál univerzity se nachází na předměstí St. Lucia (ca 6 km od centra) a je obklopen 114 ha parku, který je uznán za jeden z nejkrásnějších v Austrálii. USQ je univerzitou s největším výběrem studijních oborů. Poskytuje nadstandardní výuku, výzkum a studijní vybavení. Škola je rozdělena do 7 fakult. Nabízí na 60 akademických oborů bakalářských, magisterských i postgraduálních studií. Dále nabízí výuku angličtiny všech znalostních úrovní.

Cairns

Cairns leží na pobřeží severního Queenslandu, má tropické klima s teplotami mezi 24°C - 36°C. Tropický sever Queenslandu tvoří hraniční pás země se zlatými plážemi, exotickými ostrovy, majestátními horami a úchvatnou krajinou. Je to oblast překrásných útesů a nekonečných deštných pralesů. Cairns je malé kosmopolitní město s klidným životním stylem a mírným klimatem, kde i zimy jsou teplé a slunečné. Je zde mezinárodní letiště.

Cairns College of English se nachází v centru města hned vedle obchodní čtvrti. Škola má moderní vybavení, včetně klimatizovaných učeben. Učitelé jsou zkušení a vysoce kvalifikovaní. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS a vy se tu můžete zapsat na studium angličtiny v Austrálii.

Gold Coast

Gold Coast je jedním z největších a nejpříjemnějších australských měst. Leží 60 minut jihovýchodně od Brisbane. Gold Coast nabízí 42 kilometry dlouhé zlaté surfařské pláže a subtropické podnebí se 300 slunečními dny v roce. Gold Coast je centrem turismu a zábavy s mnoha přírodními a zábavními parky, jako např. Seaworld, Movieworld a Dreamworld nebo australské parky jako např. Currumbin sanctuary. Světově chráněným dědictvím je National Parks, který je znám především svými velkolepými subtropickými deštnými pralesy a vodopády, které skýtají místo k odpočinku uprostřed panenské přírody. Studujte angličtinu pár kroků od světově známých národních parků – studium (Austrálie) na Gold Cost potěší všechny milovníky přírody.

GEOS Queensland College of English Gold Coast (GEOS QCE GC) se nachází ve známém plážovém letovisku Surfers Paradise. Studentům škola garantuje vysoce kvalifikovanou výuku se zkušenými učiteli, v přátelském a bezpečném prostředí. Studentům je poskytován veškerý potřebný servis a je vždy přihlíženo k jejich osobním potřebám. Surfers Paradise nabízí mnoho krámků s jídlem, nákupní a zábavní centra a hlavně světově proslulé surfařské pláže. GEOS QCE GC poskytuje studentům možnost zkombinovat studium angličtiny s luxusním životem v plážovém letovisku. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS a kromě studia angličtiny se tu můžete naučit i surfovat.

Melbourne

Melbourneje jedno z nejlepších měst na světě - je bezpečné, poměrně levné pro život a plné neočekávaných překvapení. V Melbourne můžete najít 110 různých etnických skupin – každý čtvrtý obyvatel Melbourne se narodil v jiné zemi než v Austrálii. Proto má město bohatou a různorodou kulturu a překvapivou rozmanitost, kterou poznáte především v místních kulinářských specialitách, festivalech a usměvavých lidech. Významné sportovní události, jako Australian football Grand Final, Australian Open Tennis Championship a Australian Grand Prix sem lákají návštěvníky z celého světa. Vydejte se na studium angličtiny v Austrálii!

GEOS Melbourne College of English se nachází v centru města, v těsné blízkosti obchodních domů, restaurací a kaváren. Všichni učitelé jsou kvalifikovaní a zkušení. Ve volném čase mohou studenti využívat nezávislé studijní centrum, kde si mohou zdokonalovat angličtinu prostřednictvím počítačových programů. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2023/2024
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců