Popis kurzu
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium v Kanadě

Studium angličtiny v Kanadě

Vydejte se studovat angličtinu do Kanady! Na studium angličtiny v Kanadě jen tak nezapomenete a z hlavy se vám nevykouří ani samotná angličtina. Vyrazte na studium angličtiny v Kanadě a naučte se anglicky efektivně v prostředí nádherné kanadské přírody nebo slavných velkoměst jako je Calgary, Montreal, Vancouver, Toronto nebo Ottawa! Studium (Kanada) realizujeme na těchto školách (Všechny školy označené jako GEOS jsou členem mezinárodní sítě škol GEOS).

Chystáte se za studiem do zahraničí a vybrali jste si pro to právě studium v Kanadě? Pojďte se podívat, co které město nabízí:

Všechny školy označené jako GEOS jsou členem mezinárodní sítě škol GEOS.

Calgary

Calgary bylo pořadatelem zimních Olympijských her v roce 1988. Město po celý rok poskytuje studentům mnoho kulturních a sportovních akcí, které jim pomůžou aklimatizovat se v novém prostředí. Výlety po Calgary a po jeho okolí nabízejí studentům příležitost používat angličtinu v běžných životních situacích. Výlety zahrnují jízdu na koni, pěší turistiku, kempování a také lyžování a snowboarding v horách Canadian Rockies. Studium angličtiny v Kanadě je vhodné pro všechny milovníky drsné přírody!

GEOS Language Academy Calgary sídlí v centru města, minutu chůze od školy naleznete nejen restaurace a obchody ale i zastávku LRT (light rail transit). Představíte-li si překrásné budovy z 19. století obklopené zelení, s impozantními jedlemi, orly a zasněženými vrcholky hor, vidíte Calgary. A právě tady můžete zašít vaše studium v Kanadě!

Montreal

Montreal leží na největším ostrově řeky Saint Lawrence River v kanadské provincii Québec. 80 různých etnických komunit a francouzští předkové mnoha obyvatel Québecu do značné míry vtiskují Montrealu ráz vitality a jedinečnosti. Většina obyvatel mluví jak anglicky, tak francouzsky, takže se možná během vašeho studia angličtiny v Kanadě přiučíte i dalším jazykům. Montreal má pověst města s nejvyšší životní úrovní a je lákavý svou širokou škálou možností kulturního a sportovního vyžití. Historická část Montrealu, se svým přístavem, uchvacuje malebností starých budov. V létě neodoláte posezení v některé z malých kaváren. Atmosféra města je prodchnuta duchem staré Francie. Rovněž je zde možné navštívit snad nejznámější legendární hokejový klub světa Montreal Canadiens.

GEOS Language Academy Montreal leží v centru města, v blízkosti výkonné městské dopravy. Pěšky dostupné jsou nákupní centra, muzea, divadla, kavárny a butiky. Můžete si prohlédnout i další zajímavosti města, které jsou vzdáleny jen několik minut jízdy městskou dopravou.

Ottawa

Hlavní město Kanady Ottawa je vzrušující, multikulturní město, známé po celé Kanadě svou krásou a bezpečností. Návštěvníci jsou vždy uchváceni mnoha historickými místy, muzei a parky, které se nacházejí po celém městě, a mile překvapeni možnostmi nočního života. Ottawa je městem pro všechny roční období - od letních projížděk na plachetnicích po řece Ottawě až po bruslení na zamrzlém Rideau Canal v zimě. Ottawa poskytuje návštěvníkům živou, bezpečnou atmosféru, tradici, historická místa, pamětihodnosti a překrásné parky. Studium v Kanadě je při volbě města Ottawa skvělým skloubením historie, školy, sportu a přírody.

GEOS Language Academy Ottawa, s nabídkou intenzivního či méně intenzivního studia, dobře plánovanými společenskými aktivitami, profesionálními zaměstnanci a rozvinutým výukovým plánem, vyhoví všem potřebám a požadavkům mezinárodních studentů. Škola nabízí flexibilní program s poradenskou službou pro všechny příchozí studenty. Škola sídlí na velice praktickém místě přímo v centru města, blízko zastávek veřejné dopravy, restaurací a obchodů.

Toronto

Toronto je největším kanadským městem s 2.5 mil. obyvatel a leží v provincii Ontario. Je to opravdu multikulturní město, kde se mluví více než 100 jazyky. Toronto má mnoho sportovních týmů, jako např. The Maple Leafs, The Raptors a The Blue Jays a hodně restaurací, divadel a různých akcí, které se pořádají v průběhu celého roku. Studium angličtiny v Kanadě? To je krásná krajina a také bohatý kulturní život!

GEOS Language Academy Toronto je v centru města, jen 10 minut od stanice metra. Niagarské vodopády a okolní vinice jsou vzdáleny pouhých 1.5 hodiny jízdy autobusem. Škola se nachází v nejdelší ulici světa Yonge Street.

Seneca College byla založena roku 1967* a má *akreditaci ontarijské vlády*. Škola nabízí více než 120 programů denního i dálkového *středoškolského a vysokoškolského studia. Nabízí například tyto studijní obory: Vzdělávání orientované na mezinárodní kariéru, Institut anglického jazyka pro mezinárodní studenty a řadu dalších. Seneca College, katedra aplikovaného umění a technologie, pomáhá Canadian society být vůdčí osobností v poskytování potřebného vzdělání a školení těm, kteří si potřebují zvýšit kvalifikaci pro svůj další profesní růst. Zkuste studium angličtiny v Kanadě na Seneca Collage!

Vancouver

Na studium v Kanadě hned tak nezapomenete, pokud zamíříte studovat do města Vancouver. Překrásný Vancouver, ležící na západním pobřeží Kanady je třetím největším kanadským městem. Mírné klimatické pásmo, majestátné hory, krásné pobřeží Tichého oceánu a příroda prostupující celým městem – to je nezapomenutelný Vancouver - jedna z nejpopulárnějších destinací pro turisty i nové obyvatele. Je trvale označován jako jedno z nejlepších měst pro život na světě. Během dvou hodin dojedete do špičkového lyžařského střediska Whistler /Blackcomb a za tři hodiny do Seattlu. S významnou hokejovou ligou a basketbalovým týmem může město studentům nabídnout celoroční sportovní, jakožto i kulturní události a pomoci jim tak rychle překonat změnu prostředí. Od golfu po lyžování ... to vše najdete ve Vancouveru!

GEOS Language Academy Vancouver je umístěna přímo v centru Vancouveru. Škola je obklopena výtečnými restauracemi, obchody a nespočtem kulturních památek. Kromě toho všichni zaměstnanci školy intenzivně pracují na tom, aby zajistili všem studentům pocit pohodlí v jejich novém prostředí.

Victoria

Victoria, "město zahrad", je hlavním městem Britské Kolumbie. Victoria, ležící na západním pobřeží Kanady, je popisována jako Venuše v Himalájích. Je známa pro své zahrady a silně britský charakter. Nachází se na jižním cípu ostrova Vancouver Island, v kanadském mírném klimatu s více slunečnými dny než má Vancouver nebo Seattle. Sníh je ve městě zřídka, avšak lyžovat a jezdit na snowboardu lze v nedalekých horách Mount Washington, které mají nejvíce sněhu v severní Americe. . Pokud se sem vydáte na studium angličtiny, oslní vás nádherné pohledy na okolí města nebo světově proslulé zahrady Butchart Gardens. Můžete také zkusit jezdit na kajaku a na koni, vypravit se do starého deštného pralesa, zahrát si golf nebo chytat lososy. Victoria je středně velké město s přibližně 400.000 obyvateli, s rozvinutým turistickým ruchem a sídlem vlády. Má skvělý systém autobusové dopravy a všichni řidiči jsou velice přátelští. Nebuďte též překvapeni, pokud Vám někdo z kolemjdoucích popřeje dobré ráno. Victoria je bezpečné, čisté a přátelské město, skvělé pro studium. Přijeďte si vyzkoušet život na západním pobřeží!

GEOS Language Academy Victoria leží v malebné části Starého města a všechny zajímavosti jsou pěšky dobře dostupné. Škola kromě kurzů angličtiny nabízí zájemcům o získání kanadského vysokoškolského diplomu i možný přestup na některou ze sesterských vysokých škol. Kurzy angličtiny jsou otevírány ve všech jazykových úrovních od začátečníků po velmi pokročilé. Ranní výuka je zaměřena převážně na gramatiku, konverzaci, slovní zásobu, výslovnost a poslech, odpolední výuka je zaměřena hlavně na diskuse, komunikační dovednosti a frázová spojení (jako jsou frázová slovesa a slang). Všechny hodiny jsou interaktivní, zábavné a praktické. Jednou týdně píší studenti testy, závěrečný test píší na konci studia. Je možné navštěvovat i přípravné kurzy ke zkouškám TOEIC a TOEFL. Pro studenty školy jsou 2x měsíčně pořádány testy TOEIC. Studium je samozřejmě doplněno každotýdenními výlety.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2023/2024
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců