Popis kurzu
Neznáte vaši úroveň?
Udělejte si rozřazovací test

Vyhledejte si svůj kurz

Neznáte vaši úroveň? Udělejte si rozřazovací test

Studium v USA

Studium angličtiny v USA

Rozjeďte se do snové Ameriky – studium angličtiny v USA je ten nejjednodušší způsob, jak se rychle a efektivně naučit anglicky. Studium angličtiny v USA Vám vylepší nejen gramatiku, ale hlavně konverzační schopnosti a „rozmluví“ vás. Spojení studium, USA, příroda, studenti, učitelé Vám přinese nezapomenutelné zážitky na celý život. Studujte angličtinu v USA nanašich partnerských školách.

Vízum

 • Na pobyt kratší než 90 dní se vztahuje bezvízový program ESTA, určený pro cesty turistické, obchodní, nebo tranzit přes USA. Žádá se on-line na https://www.esta-forms.com/. Bezvízový program se nevztahuje na studenty s plným studijním programem (nad 24 hod./t.). Pokud chcete studovat angličtinu v rámci bezvízového ESTA programu, vyberte si kurz s výukou max. 20 hodin týdně, nebo kurz individuální.
 • Pro intenzivnější a dlouhodobější studium budete potřerbovat studentské vízum F-1  (Academic Student), které umožňuje pobývat ve Spojených státech jako student prezenční formy studia. Aby bylo možné studovat na toto vízum je nutné studovat kurz s minimální intenzitou24 vyučovacích hodin (tj. 18 hodin) týdně. Vízum F-1 umožňuje vstup na území USA 30 dní před datem uvedeným na formuláři I-20 (nevztahuje se na studenty, kteří již započali studium, ti mohou vstoupit kdykoliv)a odjezd z území USA max. 60 dní po ukončení studia.

 

Studium v Bostonu

 • Boston je poutavým městem pro návštěvníky i tím pravým akademickým místem pro studenty. Je světově proslulým univerzitním městem s více než 70 univerzitami a fakultami, včetně známých škol, jako je Harvard, MIT a Boston University – kde jinde začít svoje studium angličtiny? Stát Massachusetts je známý díky své historicky významné roli při vedení Spojených států k jejich nezávislosti. Je zde k navštívení mnoho fascinujících míst jako např. Freedom Trail in Boston (stezka svobody), Lexington a Concord, Plymouth a Salem. Boston je také proslulý svými skvělými muzei.
 • The English Language Centre má jedno ze svých tří sídel také v Bostonu, hlavním městě amerického státu Masachusetts, ve výhodné pěší dostupnosti k nejstaršímu městskému parku The Boston Common, k nejdéle dochované původní budově města The State House, k jedné z nejnavštěvovanějších amerických turistických památek Faneuil Hall Marketplace, a k velmi známé obchodní části Downtown Crossing s mnoha kamennými obchody, kavárnami a restauracemi. Boston, domov Harvardu a MIT (Massachusetts Institute of Technology) patří k nejprestižnějším univerzitám na světě. Společně s desítkami dalších proslulých univerzit se město může chlubit sta tisícovými počty studentů. Obecně se město řadí mezi nejpůvabnější světová střediska s ideální kombinací energičnosti a historie. Škola ELC se nachází právě u prostřed tohoto všeho, v srdci živého a historického Beacon Hill.
 • The English Language Centre je vzdělávací institut poskytující výuku zahraničním studentům s garancí nejvyšší kvality již od roku 1978. Škola se zaručuje za rapidní zlepšení v jazyce a poskytuje studentům všeobecný servis k vytvoření obecně přínosného prostředí jak po stránce vzdělávací tak i společenské a kulturní. Výsadou školy je profesionální tým učitelů, všech certifikovaných a vysokoškolsky kvalifikovaných pro výuku anglického jazyka jako druhý jazyk. Škola nabízí servis ohledně víz, dopravy ke škole, vyřízení zdravotního pojištění, širokou škálu aktivit a exkurzí a také konzultace v rámci studia zdarma. Učebny s počítači a internetem a fitness centry jsou samozřejmostí.

 

Studium v Los Angeles

 • Ať už se do Los Angeles vydáte v kteroukoliv roční dobu, přivítá vás příjemné klima a slunné počasí. Mrazy v L.A. bývají výjimkou, teploty v nejchladnějších měsících (prosinec - duben) se přes den pohybují kolem 18-20°C. Nejtepleji pak bývá v srpnu a září. Los Angeles je kosmopolitní město, s mnoha etnickými národnostmi. Je po New Yorku druhým největším městem USA. L.A. je jedním z nejvýznamnějších center světové kultury, vědy, obchodu, vzdělání a samozřejmě filmového a televizního průmyslu. Leží ve státě Kalifirnie, na pobřeží Tichého oceánu. Metropolitní oblast Los Angeles tvoří přes 80 samostatných měst (City of L.A., Santa Monica, Long Beach, Beverly Hills, Torrance ...).
 • Budete-li v L.A., určitě navštivte hllywoodský chodník slávy - Hollywood Walk of Fame. Filmoví fanoušci si pak určitě nenachají ujít návštěvu Universal Studios Hollywood
 • A určitě nazapomeňte projít se po nádherných plážích Santa Monicy a Venice Beach.
 • Bezpečnost v L.A. záleží na místě, kde se budete pohybovat. Bezpečně je ve většině populárních čtvrtí, jako jsou Santa Monica, Beverly Hills, Westwood. V City of L.A. a na předměstích je už bezpečněji méně.
 • Abyste si pobyt v L.A. opravdu užili a měli na něj krásné vzpomínky po celý život, pro studium v Los Angeles jsme pro Vás vybrali školy, které nabízejí vysokou kvalitou výuky a sídlí v bezpečné částli L.A. 
 • Škola EC English sídlí v Santa Monice, krásném městě na pobřeží Tichého oceánu. V Santa Monice je neodolatelně. Najdete tam bezpočet obchodů a restaurací, přes tři míle dlouhou bílou, písčitou pláž, nemluvě o všech celebritách, které můžete spatřit během vaší procházky městem. "Third Street Promenade" se nachází jen pár minut chůze od školy a je známá pro svůj čilý ruch. Najdete zde mnoho kin, restaurací, obchodů a pouličních umělců. Turisty přitahuje i "Santa Monica Pier", světoznámé molo, kde najdete, kromě mnoha stánků s občerstvením,  slavné obří ruské kolo a uvidíte devítipatrové lodě, poháněné solární energií.  Santa Monica je opravdu jedinečným místem.
 • Jedná se o školu s vysokou klvalitou výuky, kterou garantuje tak, že pokud studenti neudělají požadovaný pokrok v angličtině, bude se jim lektro věnovat zdarma, na rámce běžné výuky. Škola poskytuje i kvalitní servis ohledně vyřizování studentských víz. Samozřejmostí jsou moderně vybavené učebny, společenská místnost, studovna, kavárna a zdarma wifi připojění v celé budově školy.
 • Škola ELC Los Angeles se nachází na exkluzivní Boulevard Suite, nedalkeo od Beverly Hills a Hollywoodu a dvě míle od pláží Santa Monica a Venice. Autobusová doprava je frekventovaná, každých 7 - 10 min jezdí linkový autobus směr centrum. Prostředí západního Los Angeles působí celkově velmi pozitivním dojmem a nabízí mnoho příležitostí k vyžití.

 

Studium v Santa Barbaře

 • Santa Barbara je pobřežní město ve státu Kalifornie na jiho-západním pobřeží USA. Stejně jako nedaleké Los Angeles se město nachází v příjemné a slunné oblasti s příjemným podnebím po celý rok. Kromě populárního turistického letoviska, se Santa Barbara může chlubit četným zastoupení vzdělávacích institutů jako jsou UCLA (University of CaliforniaSanta BarbaraSanta Barbara City CollegeWestmont College, Antioch University a Brooks Institute of Photography. Díky svým rozlehlým plážím s palmovými stromy a ať už větším nebo menším přístavům a molům je Santa Barbara ideální pro milovníky moře a pobřežních procházek.  Za městem se nachází a lze navštívit překrásný Los Padres National Forest s nedotčenými oblastmi americké přírody jihozápadu. Přibližně 20 mil od pobřeží se lze lodí přemístit na Channel Islands National Park, skupinu 5 ostrovů (Anacapa, Santa Barbara, Santa Cruz, Santa Rosa, San Miguel), na nichž lze spatřit až 135 endemitních druhů živočichů. Jak již napovídají zeměpisné názvy, oblast byla zpočátku osidlována španělskými kolonizátory a o staletí později oblast spadla pod vládu Mexika. Od Mexicko-americké války oblast spadá pod území USA a tato změna přinesla oblasti značný rozvoj. Tyto události vedly různá hnutí k udržení španělského koliniálního stylu, a proto jsou rysy hlavně v architektuře dodnes živé a fascinující.
 • The English Language Centre má jedno ze svých tří sídel právě také v Santa Barbaře, naproti Santa Barbara Courthouse (architektonická a historická památka) a asi dva bloky od State Street, hlavní tepny města. Umístění školy je v malebném prostředí nízkých domů ve stylu španělského koloniální obrození v síťí ulic a uliček posázených tropickou zelení a palmami, neboli v prostředí, kde se každý Evropan musí cítit jako v pohádce. Ten kdo jednou vstoupí na území centra Santa Barbary už ho nebude chtít nikdy opustit. V sousedství školy se můžete občerstvit v řadě útulných kavárnách, restaurací, zažít zábavu v několika mini klubech, užít si historické atrakce a prožít nezapomenutelné chvíle pohody třeba z procházek po městě nebo nakupování v malých obchodech. Zde v okouzlujícím, malém a přátelském městě Santa Barbara najdete perfektní vyvážení mezi studiem angličtiny a prožití venkovních aktivit s přáteli

 

 • English Language Centre je vzdělávací institut poskytující výuku zahraničním studentům s garancí nejvyšší kvality již od roku 1978. Škola se zaručuje za rapidní zlepšení v jazyce a poskytuje studentům všeobecný servis k vytvoření obecně přínosného prostředí jak po stránce vzdělávací tak i společenské a kulturní. Výsadou školy je profesionální tým učitelů, všech certifikovaných a vysokoškolsky kvalifikovaných pro výuku anglického jazyka jako druhý jazyk. Škola nabízí servis ohledně vízdopravy ke škole, vyřízení zdravotního pojištěníširokou škálu aktivit a exkurzí a také konzultace v rámci studia zdarma. Učebny s počítači a internetem a fitness centry jsou samozřejmostí.

 

Studium v Costa Mesa

 • Costa Mesa je krásné a bezpečné provinční město v Oranžském hrabství (Orange County) – pouze hodinu cesty do jižního Los Angeles. Nacházejí se zde malebné pláže Newport a Huntington, luxusní a moderní nákupní centra, restaurace a divadla. Blízko jsou i světově proslulé zábavní parky jako je Disneyland a Universal Studios. Studenti mohou v Orange County poznat to nejlepší, co nabízí jižní Kalifornie. Chcete studium angličtiny v Americe na pláži? Pak jeďte do Costa Mesa.
 • Škola GEOS Costa Mesa school je umístěna ve 2. poschodí velice moderní obchodní budovy. Je zde 8 učeben a velká společenská místnost s počítači, televizí a videem. V těsné blízkosti školy je mnoho míst, kde se dobře najíte i nakoupíte. Ve vedlejší budově je sportovní klub. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

 

Studium v Honolulu

 • Honolulu je hlavním městem „státu Aloha“, neboli Havaje. Nachází se na havajském ostrově O'ahu nebo-li tzv. "Gathering Place." (Místo setkání). O'ahu je plný historických, vyhlídkových a kulturních míst, které až uvidíte, vydechnete úžasem. Studium angličtiny v USA vůbec nemusí znamenat jen velká města, ale i nádherné sopky a pláže na Havaji. V blízkosti školy se nachází slavná pláž Waikiki Beach, Royal Hawai'ian Hotel, Diamond Head Crater a nákupní centrum Ala Moana. Krátkou jízdou autobusem se dostanete do Pearl Harbor, Aloha Tower a China Town, Iolani Palace - jediného královského paláce v USA. Počasí je zde nádherné, s nízkou vlhkostí a teplými a slunečnými dny během celého roku.
 • GEOS English Academy Honolulu leží v srdci Waikiki, v dosahu veškeré městské dopravy. Studenti si mohou procvičovat angličtinu na mnoha počítačových programech, mohou sledovat video, které si mohou zapůjčit i domů. Zaměstnanci školy i lektoři studentům velice rádi kdykoliv pomohou a zodpoví veškeré dotazy. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

 

Studium v New Yorku

 • Kam jinam vyrazit na studium angličtiny v USA, než do New Yorku? New York je jedním z nejnavštěvovanějších měst světa. Je známý nejen svou kulturou a finančnictvím, ale stává se i skutečným pomníkem schopností a kreativity lidského úsilí. Je městem básníků a branou do Spojených států, ztělesňující vzrušení a aktivitu multietnické a multikulturní společnosti jako nikde jinde ve světě. Big Apple nabízí mnoho zajímavostí: Metropolitan Museum, Museum of Modern Art (moderního umění), the Guggenheim Museum, Broadway, světový symfonický orchestr, operu a tanec, Empire State Building, Chrysler Building, Rockefeller Center, Lincoln Center, Soho, Greenwich Village, Chinatown, a Little Italy. Je zde také veliké množství klubů, míst s živou hudbou, galerií a restaurací – opravdu každý si zde vybere zábavu podle svého vkusu.

 

 • GEOS Language Institute New York leží v srdci Manhattanu, ve světově proslulé budově Empire State Building, na rohu 34. ulice a 5. Avenue, v dosahu veškeré městské dopravy. V blízkosti školy je mnoho zajímavých míst, jako např. New York Public Library (veřejná knihovna), Madison Square Garden, Museum of Modern Art, atd. Nedaleko se též nachází Broadway, Times Square a mnoho nákupních center a restaurací. Škola se může pochlubit vysoce kvalifikovanými a zkušenými lektory, kteří své zkušenosti nabyli výukou v různých školách po celých Spojených státech. Ochotní, vícejazyční zaměstnanci školy poskytnou studentům i návštěvníkům veškerý poradenský servis tak, aby jejich pobyt v New Yorku byl jedinečnou a nezapomenutelnou zkušeností. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

 

Studium v San Franciscu

 • Představíte-li si celoročně mírné klima a okouzlující „tramvajový“ systém, budete mít ponětí o San Franciscu, mezinárodním a kosmopolitním městě, které vás vtáhne do svého "minisvěta", kde se setkávají snad všechny světové kultury v jednom jediném místě. V San Franciscu je opravdu hodně k vidění, např. záliv Bay Cruise, Palace of Fine Arts, California Academy of Science, akvárium Steinhart Aquarium, muzeum moderního umění San Francisco Museum of Modern Art, kalifornský Palác legionářů California Palace of the Legion of Honor a M.H de Young Memorial Museum a v neposlední řadě proslulý most The Golden Gate Bridge. Na celodenní výlet se můžete vypravit do úžasného Yosemitského národního parku. Turisty lákají i vyhlášené strmé ulice s tramvajemi, obklopené nejen moderní, ale i viktoriánskou architekturou. Studium angličtiny v San Franciscu je unikátním spojením příjemného s užitečným.
 • GEOS English Academy The College se nachází přímo v centru San Francisca, v těsné blízkosti tramvajové tratě (the cable car tracks) a módní Union street s jejími kavárnami a butiky. Škola nabízí několik jazykových úrovní a kompletní výukový program s kreativními výukovými aktivitami. Víkendové výlety zaručují studentům dostatek příležitostí používat angličtinu v běžných každodenních situacích. Škola je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

 

 

Studium v L.A. Torrance

 • Torrance se nachází v hrabství Los Angeles v South Bay. Škola je 30-45 minut od centra Los Angeles, Hollywoodu, Beverly Hills, Santa Monica, Venice Brach, Long Brach, mezinárodního letiště, Universal Studios, Disneyland a Knott's Berry Farm (populárního jihokalifornského zábavního parku). Studium angličtiny po boku hollywoodských hvězd? Vydejte se do Torrance!
 • GEOS English Academy Los Angeles se nalézá v nejnovější obchodní budově v obchodní čtvrti. Z okna učebny mohou studenti vidět nádherné hory San Gabriel Mountains, centrum Los Angeles a rovněž nápis Hollywood. Škola se nachází pouhých 15-20 minut od některé z populárních pláží čtvrti South Bay: Redondo Beach, Hermosa Beach a Manhattan Beach. Škola byla založena roku 1997 a je členem mezinárodní sítě škol GEOS.

 

Studium v Maryville

 • Maryville je malé město, ležící na severozápadě Missouri. Je vzdáleno jen dvě hodiny od Kansas City a Omahy. Jen 45 minut jižně leží město St.Joseph, které má kolem 80.000 obyvatel. Obyvatelé Maryville jsou hrdi na svůj domov a své zahrady, školy, pracovní příležitosti, i na svůj pocit bezpečí uprostřed společnosti přátel a známých. Školy v Maryville patří k nejlepším v Missouri, což se týká i studia angličtiny. Město, k němuž patří obrovské jezero Mozingo Lake a velké golfové hřiště, je rekreačním místem regionu. Bezpečné ulice, starostliví sousedé, dobré bydlení i pracovní příležitosti – to vše dělá Maryville skvělým městem pro život.
 • Northwest Missouri State University je státní univerzita, která nabízí širokou škálu studijních programů. Byla založena roku 1905 a od té doby nabízí své služby studentům z 19ti okresů státu Missouri. Výuka se zaměřuje zejména na zemědělství, obchod a vzdělávání pedagogů. Výuka na univerzitě se přizpůsobuje požadavkům doby a společnosti. Škola klade důraz na řešení důležitých otázek lidské existence a důležitých společenských témat. Váží si zahraničních studentů, protože zkušenost s multikulturními společenstvími je pro školu důležitá, aby mohla dobře fungovat v globální společnosti. Na NMSU je multikulturní všechno. Je vítána otevřenost, tolerance a schopnost přijmout a respektovat hodnoty ostatních kultur. Díky tomu, že škola nabízí studijní programy pro zahraniční studenty, rozšiřuje i ona své znalosti, porozumění kulturním rozdílům a kulturnímu vývoji a uznává cenu života každého člověka. Na studium angličtiny v USA není nic těžkého – zkuste to a možná že v Americe budete chtít zůstat.
 • Kampus univerzity tvoří jednak tradiční budovy z červených cihel a jednak moderní budovy a parky. Univerzita má celkem 14 hlavních budov, 9 kolejí a mnoho rekreačních zařízení a služeb. Mnoho lidí na univerzitě zůstává, protože se jim líbí veselý univerzitní životní styl.

Nevybrali jste si? Zkuste jiný kurz!

Kurzy angličtiny nové kurzy co 6 týdnů
 • intenzivní kurzy
 • konverzační kurzy
 • individuální kurzy
Online kurzy studujte jazyky odkudkoliv
 • individuální i skupinové kurzy
 • pro děti i pro dospělé
 • čas a intenzita dle domluvy
Pomaturitní studium školní rok 2023/2024
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!
 • studium již od 28 990 Kč!
 • angličtina u nás se vám bude líbit!
Kurzy španělštiny
 • přijďte se podívat na ukázkovou hodinu
 • naučte se jeden z nejrozšířenějších jazyků
 • skvělá atmosféra ve třídě
Příprava ke zkouškám
 • PET, FCE, CAE, CPE, BEC přípravné kurzy
 • příprava na maturitu - Aj, Mat, Fyz
 • příprava na VŠ - matematika, fyzika
Firemní výuka domluvte si termín
 • na výběr přes 20 jazyků
 • výuku zaměříme na různé odbornosti
 • audity jazykových dov. zaměstnanců